HAKKIMIZDA

HACIZADE DOĞAL BİTKİSEL VE GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ;  lokum, helva, meyve reçelleri, kurabiye, kavrulmuş kuruyemişler , şifalı bitkiler, bitki çayları , bitkisel yağlar, bitkisel kozmetik ürünleri  ve baharatlar üreticisi olup, merkezi Türkiye İstanbul’dadır. Türkiye’nin en büyük lokum, kurabiye, helva, kuruyemiş ve baharat üreticisi ve dünyanın birçok ülkesinde en büyük pazar payına sahip firmadır.

HACIZADE DOĞAL BİTKİSEL VE GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİİ LİMİTED ŞİRKETİ, 1971 yılında İbrahim Halil Özgür tarafından İstanbul’da Küçük Pazar semtinde tarihi mekanlara, mısır çarşısı ve kapalı çarşı esnafına lokum tedarik eden bir imalathane işletmesi olarak kuruldu.  O zamandan bu yıllara Türkiye’nin bir çok bölgesinde ve  32 ülkede ürünleri sevenleri ile buluşturmaya devam ediyor. HACIZADE perakende markasının yanı sıra , Dünyanın bir çok önemli marketlerinde ürünleri bulunmaktadır.

Operasyonlar

HACIZADE, dünyanın birçok ülkesinde doğal ve bitkisel ürünlerde yerel ve etnik pazarların en bilinen ve aranan markası haline gelmiş olup, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve İngiltere’de en büyük pazar payına sahiptir.

Günümüz teknikleri ve hijyenik üretim fabrikası ile Türkiye’nin tarım ürünlerini son tüketiciye en sağlıklı şekilde ulaştırmıştır.

VİZYONUMUZ

Tarihten Günümüze Geleneksel Lezzetleri , Doğal ve Bitkisel ürünleri Yenilikçi ve innovatif Sunumlar ile Farklı Gurme Lezzetleri Yeni Nesillere Aktarmak, beğenilerine sunmaktır.

GÖREVİMİZ

Türkiye’nin yüzyıllardır tarımda ürettiği ürünlerini yeni teknoloji ve temiz ambalajlarla son tüketiciyle buluşturmak

Tarihimizin ve Ülkemizin Geleneksel Lezzetlerini Dünyanın Tüm Ülkelerindeki Pazar ve Pazarlarda Ulaşılabilir Hale Getirmek

Ülkemizin İhracatına ve Ekonomisine Katkı Sağlamak

Tarihi ve Geleneksel Lezzetlerimizi Müşterilerimize Kaliteli ve En Lezzetli Şekilde Sunmak

Yeni Nesillere; Lokum, Geleneksel Anadolu Kuruyemişlerini , Baharatlarını , Doğal ve Bitkisel Sağlıklı Ürünleri Sevdirmek,

Ülkemizde ve Dünyanın birçok ülkesinde İstihdama Katkı Sağlayarak Yeni İş ve Üretim Olanakları Yaratmak